Mamy zaszczyt zaprosić za ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ 2024, która będzie 29 listopada w Domu Bankietowym "La Paloma", w godz. 17:00-22:00! :)
Tegoroczna Zabawa Andrzejkowa nosi podtytuł "PRL PARTY" - wyciągnijmy na parkiet wszystkie dostępne w pamięci i szafach perełki z czasów słusznie minionych :)

> Data: 29.11.2024 (piątek) / 17:00-22:00;
> Miejsce: Dom Bankietowy "La Paloma" / Gdynia, ul. Benisławskiego 1 (Obłuże);
> Cena od osoby: 130 zł z Legitymacją Fundacji FLY (lub 140 zł bez Legitymacji);
> W cenie jest: dwudaniowy obiad, deser, napoje, kawa, herbata, ciasto i to, co najważniejsze – czyli zaufany DJ, wspaniała muzyka i tańce do ostatniej minuty Zabawy!
(napoje wysokoprocentowe we własnym zakresie!).

Bilety można nabyć w naszym gdyńskim biurze Fundacji, przy ul. Świętojańskiej 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od strony ulicy Świętojańskiej), gdzie serdecznie zapraszamy! :)

Andrzejki to magiczny wieczór wróżb i znajdowania odpowiedzi na szukające nas pytania... I jak co roku, będziemy próbowali wytańczyć na parkiecie wszystkie troski mijającego roku i w rytm przebojów wykonać próbę generalną przed Świętami, Sylwestrem i Karnawałem... Niech klucze się zapełnią woskiem, wróżby światłem, a parkiet Wami (i nami!) - i niech zabawa trwa! :)