Przypominamy, że aktualnie prezentujemy Wam jeszcze nie zaprezentowane firmy naszego Programu Partnerskiego! Już w sierpniu planujemy małą aktualizację, a tymczasem odwiedzajcie, sprawdzajcie i zyskujcie! :)

Jedną z najtrudniejszych rzeczy w moim życiu było uzmysłowienie sobie, że pączki można jeść w dowolny czwartek albo każdy inny dzień tygodnia :) Zmiana myślenia nie była łatwa, ale trudy zostały należycie wynagrodzone! Dlatego na sam koniec przedstawiania firm naszego Programu Partnerskiego zostawiłem sobie właśnie Pączusia <3
Z tym się rodzi każda Gdynianka i każdy Gdynianin, tego się uczą wszyscy przyjezdni: że jak pączek - to Pączuś :) No jasne, warto próbować wielu różnych pączków z innych pączkarni, ale ta myśl o w głowie jest jak nadzienie w pączku...

Podejrzewam, że nawet nie muszę tego pisać, ale napiszę, że Cukiernia Pączuś to:
- liczne (tradycyjne oraz nietuzinkowe) nadzienia
- sprawdzone, naturalne składniki - świeże jajka oraz drożdże (bez wspomagaczy i bez konserwantów)
- kultowe wypieki, nieprzerwanie od 1999 roku

Mam też radę dla takich jak ja kiedyś: kolejki w Tłusty Czwartek świadczą o waszej wytrwałości, ale zaufajcie mi - pączki przez cały rok smakują tak samo dobrze (chyba, że jecie pączka po roku od zakupu, to wtedy nie) (:

> cukiernia / pączki
> Gdynia, ul. Świętojańska 18
> 5% na całą ofertę

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)