Przypominamy, że aktualnie prezentujemy Wam jeszcze nie zaprezentowane firmy naszego Programu Partnerskiego! Już w sierpniu planujemy małą aktualizację, a tymczasem odwiedzajcie, sprawdzajcie i zyskujcie! :)

Ile razy słyszeliście, żeby "zjeść mięsko, a ziemniaczki zostawić"? :) No to w Pyra Barze w Gdyni jest odwrotnie!
Posłużę się opisem z ich strony internetowej, bo jest to bardzo zgrabnie ujęte:

"Ziemniaczana pyranoja zaczęła się w marcu 2009 w Poznaniu, kiedy to nieustraszona grupa entuzjastów bulw przyczyniła się do otworzenia pionierskiej placówki gastronomicznej opierającej swoje menu w głównej mierze na PYRACH. Od tego czasu Kurczak Cukinsyn, zBoczek czy poTEJto Korsarza to nasze codzienne wyzwania, na których się koncentrujemy, by jak najlepiej nakarmić naszych Gości!
[...]
W 2016 wodujemy flagowy okręt przy Skwerze Kościuszki w Gdyni i pełną pyrą ruszamy na bitwę wystawiając naszych najdzielniejszych pyratów, więc jeśli kiedykolwiek słyszałeś i wziąłeś sobie do serca "zjedz mięso a zostaw ziemniaka" lepiej na nich uważaj i miej się na baczności!"

Ktoś powie, że "meeeh, to tylko ziemniaki ble ble ble", ALE żeby ze zwykłego ziemniaka stworzyć niezwykłe danie, potrzeba kulinarnego geniuszu! <3
Jadłem osobiście, polecam osobiście :)

> ziemniaki w każdej postaci (zapiekanki, dania sezonowe, dania regionalne, placki, sałatki)
> Gdynia, ul. Skwer Kościuszki 24
> 10% na całą ofertę

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)