Przypominamy, że aktualnie prezentujemy Wam jeszcze nie zaprezentowane firmy naszego Programu Partnerskiego! Już w sierpniu planujemy małą aktualizację, a tymczasem odwiedzajcie, sprawdzajcie i zyskujcie! :)

Drzewo zasadziłem, o synach wiem tyle co przeczytałem w Nowym Testamencie, a o domach wiem więcej niż potrzebuję, ale mniej niż bym chciał (: - dlatego cieszę się, że w Programie Partnerskim jest Biuro Nieruchomości PROJEKT NIERUCHOMOŚCI :)

Pozwolę sobie zacytować stronę internetową Projektu Nieruchomości:
"Chcemy zerwać ze stereotypem typowego biura nieruchomości - chcemy, aby każdy klient zrealizował swój własny "projekt nieruchomości" - w oparciu o swoje cele, plany i marzenia.
[...]
To, co proponujemy to inny, unikalny system pracy i podejścia do klienta. Przede wszystkim zależy nam na nawiązaniu relacji z każdym klientem - to nasz model działania. Każdy klient to inna, unikalna sytuacja, inne problemy i inne możliwości. Nasz kontakt z klientem chcemy oprzeć na jego oczekiwaniach, planach i potrzebach."

Sprzedaż, zakup lub wynajem nieruchomości to skompilowany proces - i gdyby ktoś z Was potrzebował pomocy, rady lub wsparcia dla swojego "projektu" - wiecie już gdzie szukać pomocy.

> biuro nieruchomości
> Gdynia, ul. 10 Lutego 19/5
> 10% na usługi

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)