Przypominamy, że aktualnie prezentujemy Wam jeszcze nie zaprezentowane firmy naszego Programu Partnerskiego! Już w sierpniu planujemy małą aktualizację, a tymczasem odwiedzajcie, sprawdzajcie i zyskujcie! :)

Komputery = sport... I wcale nie chodzi mi o e-sport! Po prostu: moim zdaniem wystarczy takim na przykład kulomiotom wprowadzić do treningu elementy użerania się z Joomlą (nie mówcie tego mojemu szefowi :P), by w krótkim czasie odnotowali oni spektakularną poprawę wyników :D
Ale nie oszukujmy się, nie każdy może sobie pozwolić na regularne wyrzucanie komputera przez okno (pomijam, że można zapomnieć otworzyć okno i mieć 2 wydatki z 1 wypłaty...) - dlatego dla takich jak my z pomocą przychodzą serwisy komputerowe takie jak SpecLab KOMPUTERY I NOWE TECHNOLOGIE!

SpecLab robi dokładnie to, czego się spodziewacie po serwisie komputerowym - i robi to bardzo dobrze! - tak, by nasze komputery wyszły tego bez szwanku (nie oknem), a barki mogły się w spokoju zająć np. spoczywającym na nich polskim systemie podatkowym (:

> laptopy i komputery: serwis / naprawa / przeglądy / konserwacja / modernizacja / rozbudowa / sklep online / opieka IT / pomoc zdalna / programowanie
> Gdynia, ul. 10 Lutego 19/5
> 10% na usługi

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)