Okazje, okazje, okazje... Okazje to nie tylko rabaty - w szerszym pojęciu okazja to szansa; na świętowanie, na rozmowę, na bliskość... :) A zbliżających się okazji do świętowania mamy w najbliższym czasie wiele: niedługo będzie Dzień Mamy, potem Dzień Rodzeństwa, następnie Dzień Dziecka, za miesiąc Dzień Taty - i nawet dzisiaj mamy np. Międzynarodowy Dzień Herbaty oraz Dzień Odnawiania Znajomości! (:

Przyjemnie jest obdarować miłym drobiazgiem bliską osobę (lub siebie, a to też jest ważne!), dlatego w naszym Programie Partnerskim mamy dwie propozycje dla wielbicieli biżuterii :) Dzisiaj przedstawiamy pierwszego z Partnerów (kolejność alfabetyczna!), a jutro rano drugiego! :)

W pierwszej kolejności chcielibyśmy zaprezentować Galerię Bursztyn pana Tadeusza Dobkowskiego, dla którego bursztyn to coś więcej niż praca... Jak pisze sam pan Tadeusz na swojej stronie internetowej, to "zachwycające kolory, niemal nieskończone możliwości twórcze oraz kontynuacja ponad 50-letnich rodzinnych tradycji".

Wieloletnia fascynacja bursztynem bałtyckim zaowocowała stworzeniem pracowni artystycznej, w której powstaje autorska biżuteria (często na podstawie indywidualnych projektów). Wykonywana jest ze złota, srebra, drewna - ale przede wszystkim hipnotyzującego i wdzięcznego bursztynu!

W pracowni pana Taduesza powstają m.in.: wisiorki, krzyżyki, kolczyki i klipsy, pierścionki i sygnety, broszki, bransoletki i bransolety, spinki do mankietów i krawatów, ale także rzeźby i płaskorzeźby, upominki oraz wiele innych dzieł (jak przedmioty codziennego użytku: pendrive’y, breloki, wizytowniki, pałeczki chińskie i nożyki do papieru).

> Galeria Bursztyn Tomasz Dobkowski znajduje się w Gdyni, przy ul. 10 Lutego 33 - z Legitymacją FLY otrzymacie tam rabat -7% na cały asortyment! <

Czasem znajomości, zupełnie jak bursztyn, są pozostawione w głębinach na lata - ale warte świętowania po ich odnalezieniu...

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)