Dzisiaj jest wtorek (ja wiem, to nie pierwszy wtorek w waszej karierze, ale to istotna informacja) :) Dziś przecież rozpoczynamy zapisy na LETNIE ZAJĘCIA RUCHOWE! I to się wszystko ładnie ze sobą łączy (jak przyprawy w garnku), bo po takich zapisach będziecie pewnie głodni (niefajnie...) - a my znamy kogoś, kto ma na to sposób (fajnie!) :)

Gary na Ogniu to zupiarnia, w której rozmaitość zup zawstydziłoby całe menu niejednej restauracji! Bo mamy np.: żurek, kartoflankę z boczkiem, pekińską z kurczakiem, warzywne żółte curry z kaszą bulgur, pomidorówkę, szparagową z kurczakiem, chłodnik litewski, krem z cukinii, kapuśniak z młodej kapusty, krupnik z podgrzybkami, a także tajską z kurczakiem (a to tylko przykłady, oferta jest jeszcze bogatsza!) (: Są opcje wegańskie i wegetariańskie, bez glutenu lub bez laktozy - więc jest absolutnie wszystko to, na co macie ochotę albo czego moglibyście potrzebować!

Gary na Ogniu znajdują się w Gdyni, przy ul. Starowiejskiej 26 (a więc blisko nas!) - z Legitymacją FLY otrzymacie we wtorki oraz w czwartki dużą zupę w cenie małej, tj. za 13 zł (dlatego wspominałem na początku o wtorku - ale zapraszamy tam również w inne dni tygodnia!) :)

To dopiero psikus losu - kiedyś zupy nie traktowałem jako pełnoprawnego obiadu - ale teraz takie zupy mógłbym jeść na każdy posiłek dnia... No cóż, człowiek nieustannie głodnieje, na szczęście z czasem mądrzeje (:

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)