W sobotę pisaliśmy o letnich zajęciach ruchowych, ale po wyrzeźbieniu swojego wakacyjnego dzieła warto zadbać o jego odpowiednią ekspozycję :) I dzięki tym 4 poniższym firmom, które zaszczyciły nasz Program Partnerski, nie musicie swojej urodzie organizować wystawy - bo jesteście wystawą sami w sobie! (:

> Salon DUSZA Beauty (Gdynia, ul. Świętojańska 63 / rabat -15% na usługi) > stylizacja / koloryzacja / pielęgnacja włosów / makijaż permanentny / tatuaż / opalanie natryskowe
> Salon Kosmetyczny Katarzyna Kijanka (Gdynia, ul. Abrahama 24 / rabat -15% na usługi) > instytut urody / zabiegi kosmetyczne
> Studio Isabell (Gdynia, ul. Abrahama 71 / rabat -10% na usługi) > profesjonalna kosmetologia / makijaż permanentny / manicure / pedicure / depilacja
> Studio urody Marzena Steinka (Gdynia, ul. Gniewska 21 box 17 (Dom Towarowy Chylonia) / rabaty: -10% na usługi oraz na masaże, -50% powiększanie ust kwasem
-50-70% na trening EMS (elektrostymulację), -70% na radiofrekwencję mikroigłową , -5% na paznokcie: przedłużanie, pedicure, macicure, -5% przedłużanie / zagęszczanie rzęs") > studio urody

Każde z powyższych miejsc oferuje równie bogaty, co zróżnicowany wachlarz usług, dlatego warto sprawdzić je wszystkie - bo wszystkie wstajecie i zasypiacie piękne (a makijaż to jedynie barwy wojenne na froncie codzienności!) - ale przecież nie robicie tego dla innych, tylko dla siebie (:

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)