¡Atención! Mamy jedno ostatnie miejsce na wyjazd do BARCELONY I KATALONII (23-30.03.2025)! 
 
>>> CENA LAST MINUTE 3.900 ZŁ <<<
 
Osoby zainteresowane prosimy o JAK NAJSZYBSZY kontakt: 
> Telefon: 693-99-60-88 lub 517-38-38-28
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro: Gdynia, ul. Świętojańska 36/2 (I piętro, nad Pizzą Hut, wejście obok sklepu Biedronka od strony ulicy Świętojańskiej).
 
 
Katalonia, położona w północno-wschodniej Hiszpanii, to region o niezwykle bogatej historii, kulturze i wyjątkowym charakterze. Katalończycy mają silnie rozwiniętą świadomość swojej odrębności kulturowej i historycznej. Katalonia ma bogatą tradycję artystyczną, literacką i muzyczną. Wybitnymi przedstawicielami katalońskiej kultury byli m.in. Antoni Gaudí, Joan Miró czy Salvador Dalí. Katalońska kuchnia to prawdziwa uczta dla podniebienia. Wyróżnia się świeżymi produktami, takimi jak owoce morza, oliwa z oliwek i wino. Specjalnościami są m.in. paella, bomba i crema catalana. Region ten słynie z niezwykłej architektury, zwłaszcza modernizmu, którego najbardziej znanym przedstawicielem był Antoni Gaudí. Jego dzieła, takie jak Sagrada Familia czy Park Güell, są wizytówką Barcelony i całej Katalonii.