Otrzymaliśmy dobrą wiadomość! Po wielu miesiącach opóźnienia Urząd Miasta Gdyni rozstrzygnął w końcu otwarty konkurs grantowy "Organizacja czasu wolnego Gdynia 55+ - - sport, turystyka, rekreacja", w którym złożyliśmy ofertę organizacji dziewięciu wycieczek jednodniowych dla Seniorów pt. "Pomorze – moje miejsce na ziemi". Ze względu na przesunięcia terminu rozstrzygnięcia z lutego na... lipiec, z dziewięciu wycieczek zrobiło się sześć. Ale co tam! Dobre i to!

Ogłaszamy więc wszem i wobec, że od czwartku 25. lipca od godz. 9:00 rozpoczynamy zapisy na sześć wycieczek dofinansowanych z budżetu Miasta Gdyni. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie w zakłądce 'Turystyka Senieralna' --> 'Jednodniowe', albo klikając tutaj.

Warunkiem uczestnictwa jest:

• ukończony 55 rok życia,
  • zamieszkanie na terenie Gdyni,
  • wypełnienie karty zgłoszenia (oosbiście w biurze Fundacji),
  • wniesienie opłaty.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wyjątkowych wycieczek, a od czwartku czekamy na Was w Fundacji! Do zobaczenia!