Dzisiaj jest Dzień Ziemi :) Z Matką Ziemią to jest trochę jak z naszą własną Mamą - na początku robi nam śniadanie do szkoły, potem przechodzimy krzykliwy okres buntu, a finalnie, gdy życie nas zweryfikuje, lądujemy przy wspólnym stole jedząc pyszny, ukochany, jedyny w swoim rodzaju domowy obiadek (:

Jeżeli ktoś z Was ma już za sobą wspomniany okres naturalnego buntu, to zapraszamy do sklepu "W zgodzie z naturą", gdzie znajdziecie żywość ekologiczną, bezglutenową oraz naturalną (np. pieczywo na zakwasie, bezglutenowe słodkości, warzywa i owoce, przetwory warzywne i owocowe bio, wędliny z prostym składem, nabiał - w tym kozi i owczy, jaja bio, mąki, kasze, makarony bio (w tym bezglutenowe), dania gotowe - mięsne i warzywne, przyprawy, zioła, herbaty, suplementy diety, a także środki czystości przyjazne alergikom i środowisku). Sklep znajduje się na ul. Morskiej 112A/85 i otrzymacie tam rabat -3% na cały asortyment :)

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)