Tak to już z poniedziałkami jest, że raz my lubimy je, raz one nas, ale zazwyczaj jakoś nie możemy się zgrać... Ja mam taką teorię, że sztuki lubienia poniedziałków trzeba się po prostu nauczyć; jest to droga pełna biurowych wyrzeczeń i kofeinowych treningów, w dodatku wymagająca uzyskania stanu pośredniego między kwiatem lotosu, a kolcem róży (: Ale się da - trzeba chyba znaleźć swój sposób, np. drobne przyjemności, lekkie dla ducha i ciała!

W związku z tym, na dobry początek tygodnia, prezentujemy kolejnego Partnera Fundacji, czyli kawiarnię/sklep ze zdrową żywnością Chodź Tu, zdrowy skład - gdzie otrzymacie rabat 10% na cały asortyment!

Chodź Tu, zdrowy skład to miejsce, które udowadnia, że produkty bezglutenowe i wegańskie potrafią być nie tylko zdrowe, ale też smaczne :) Kawa i herbata Julius Meinl, świeże ciasta, pierogi, curry, fasolka, no wszystko co chcecie, ale wegańskie, bezglutenowe, bez zbędnych polepszaczy, samo zdrowie i sam smak!

Lokalizacja jest fajna, bo Chodź Tu jest przy ul. Świętojańskiej 9 (niedaleko nas!), więc odwiedzając nas, możecie też odwiedzić ich - i zacząć ten tydzień nie mniej smacznie niż weekend :)

> Gwoli przypomnienia, Program Partnerski Fundacji FLY skupia cieszące się naszym zaufaniem oraz godne polecenia firmy w dalszym i bliższym sąsiedztwie Fundacji – które oferują zniżkę na swoje produkty lub usługi naszym Seniorkom i Seniorom, Wolontariuszom oraz Uczniom Klubu Młodzieżowego :)

> Przypominamy, że warunkiem skorzystania ze zniżki na produkty lub usługi naszych Partnerów jest posiadanie ważnej Legitymacji FLY (oraz okazanie jej w danym sklepie czy restauracji). Legitymacja kosztuje 70 zł za pół roku i upoważnia również do zniżek na wyjazdy krajowe oraz zagraniczne organizowane przez Fundację FLY (50 zł zniżki na wyjazdy krajowe oraz 100 zł na wyjazdy zagraniczne).

Kawa w cukierni czy ciasto w kawiarni? Wybór nowej fryzury czy naprawa starego komputera? Kuchnie świata w Polsce czy kuchnia polska na świecie? Z całego serca polecamy naszych Partnerów – odwiedzajcie ich i przekonajcie się sami, co przygotowali właśnie dla Was! :)