logo facebook1-150x75

2014 bn zyczenia fly

Fundacja FLY rekomenduje:

Świąteczny "Gdyński IKS"

2015-01-GXDzisiaj ukazał się świąteczny numer naszego "Gdyńskiego IKS-a". W numerze: Elena i Nicolae Causescu, IKS w kuchni, Królewska choroba, Literackie życzenia, Magiczne światełka na gdyńskich ulicach, Maska-początki karnawałowego atrybutu, Mikołaje opanowały Gdynię, Niedziela melomana, O zwierzętach, które mówią ludzkim głosem, Pocztówki z całego świata, Postanowienia, Premiery filmowe, Przesądy świąteczne, Smacznie na Świętojańskiej,Święta bez kłótni, Święta u sąsiadów, Wigilia u Reymonta, Wigilijna symbolika, Wywiad z kpt. Pokornym, Z notatnika stylistki - Świąteczna moda, Zapisy na zajęcia i inne wieści oraz Życzenia wigilijne (wiersz). Zapraszamy do lektury w ramach odpoczynku od przedświątecznej krzątaniny.

Kalendarz FLY 2015 już w sprzedaży !

20141217 091833

 

Zapraszamy do zakupu kalendarzy FLY 2015! Tym razem rok umilać będą nam zdjęcia z wycieczek z 2014 roku. Kalendarz w cenie 2zł do nabycia w biurze Fundacji. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na Klub Młodzieżowy FLY, działający w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży.

Rekordowa sprzedaż w sklepiku charytatywnym!

DSCF3346

W minioną sobotę 13 grudnia, padł absolutny rekord sprzedaży w sklepiku charytatywnym. Całkowity dochód wyniósł aż 1593 zł ! Cała kwota zasili tradycyjnie Klub Młodzieżowy FLY, działający w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży. Serdecznie dziękujemy!
Na kolejne zakupy zapraszamy po Nowym Roku,tj.10 stycznia 2015

Przerwa Świąteczno - Noworoczna

Przerwa Świąteczno - Noworoczna rozpocznie się 18 grudnia 2014 i potrwa do 6 stycznia 2015. Na zajęcia zapraszamy ponownie od środy, 7 stycznia 2015.

Informujemy również, że od 18 grudnia do 6 stycznia Biuro Fundacji czynne będzie w zmienionych godzinach – od 9.00 do 16.00

W dniach: 24 grudnia, 31 grudnia, 1 stycznia oraz 6 stycznia biuro będzie nieczynne!

Odwołany dyżur Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej

paragraph-360093 1280

 

Informujemy,że w związku z przerwą Świąteczno-Noworoczną, 18 grudnia (czwartek) dyżur Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej jest odwołany. Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem porady prawnej zapraszamy 8 stycznia 2015 r. w godz. 16.00 - 18.00

13 grudnia zapraszamy na zakupy

DSC01390W najbliższą sobotę, 13 grudnia w godz.10.00 - 15.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku zakupy w sklepiku charytatywnym "Z głębokiej szuflady"! Przypominamy także, że z uwagi na przerwę Świąteczną, w czwartą sobotę miesiąca tj. 27 grudnia, sklepik będzie nieczynny.

Zachęcamy wszystkich do przeszukiwania swoich szuflad i przynoszenia rzeczy, które są już niepotrzebne, a komuś mogą się przydać i sprawić wiele radości. Rzeczy sprzedawane są za symboliczne kwoty. Ofiarować można książki, zabawki, gry, płyty, porcelanę, torebki, biżuterię i wiele, wiele innych. UWAGA - nie przyjmujemy odzieży!

Całkowity dochód ze sprzedaży ofiarowanych rzeczy, przeznaczony jest na działanie Klubu Młodzieżowego FLY w zakresie wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży.

Zapraszamy na wydarzenie

Jan Lebenstein plakat net

„Za granicą sztuki – Jan Lebenstein”
10 grudnia 2014,o godz. 17:30, Infobox w Gdyni
Wspólnie z Muzeum Emigracji w Gdyni zapraszamy na kolejne wydarzenie w cyklu poświęconym wybitnym artystom emigracyjnym. Tym razem będzie to Jan Lebenstein - artysta wyjątkowy w historii polskiej sztuki XX wieku. Wykład poprowadzi Magdalena Szafkowska z Muzeum Narodowego we Wrocławiu.
Szczególy:http://muzeumemigracji.pl/za-granica-sztuki-jan-lebenstein/

Życzenia dla Wolontariuszy

dla wolontariuszy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym Wolontariuszom serdecznie dziękujemy za bezinteresowną działalność oraz życzymy dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którą tak chętnie dzielicie się z innymi. Niech wolontariat będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania na polu wolontarystycznym.

Zapisy na kolejny semestr zajęć

keyboard-453795 1280Informujemy, że od 8 grudnia (poniedziałek), rozpoczniemy zapisy na kolejny semestr zajęć komputerowych na różnych poziomach.  W nadchodzącym semestrze oferujemy kursy podstawowej obsługi komputera dla osób początkujacych, kurs zarządzania komputerem - nauka dostosowywania komputera do swoich potrzeb, kurs zaawansowany - zajęcia tworzone w oparciu o zagadnienia proponowane przez uczestników kursu, komputer dla fotografujących - nauka edycji i obróbki zdjęć oraz plików graficznych, Windows Movie Maker - nauka tworzenia prezentacji z podkładem dźwiękowym oraz montażu filmów nagrywanych kamerą lub aparatem a także kurs obsługi tabletu - nauka obsługi urządzeń mobilnych działających w systemie ANDROID.

8 grudnia rozpoczniemy również przyjmowanie wpłat za kontynuację zajęć ruchowych w kolejnym semestrze.

Serdecznie zapraszamy do biura Fundacji, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00

Udana sobota w sklepiku charytatywnym

sklepik

 

Z radością informujemy, że w minioną sobotę 22 listopada, dochód ze sprzedaży w sklepiku charytatywnym wyniósł aż 853zł! Na kolejne zakupy zapraszamy 13 grudnia w godz.10.00-15.00. Przypominamy także, że z uwagi na przerwę Świąteczną, w czwartą sobotę miesiąca tj. 27 grudnia, sklepik będzie nieczynny!

  •  Start 
  •  Prev 
  •  Next 
  •  End 

Page 1 of 7

przycisk zmiany w planie3

Kalendarium Fundacji

kalendarium-fly

Projekty realizowane przez Fundację FLY wspierają:

48708 fileot

2014 asos logo kolor cr

gm kosakowo herb

Biuro fundacji

ul. Świętojańska 36/2
(I piętro nad Pizza Hut, wejście obok Biedronki)
81-372 Gdynia

Adres fundacji

ul. Płk. Dąbka 201 A lok. 19
81-155 Gdynia

Kontakt

Tel. kontaktowy : 693-996-088
Kontakt : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Kontakt www : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Go to top